Get Adobe Flash player
Domů

Volná místa

Volná místa

Na tomto místě najdete volné pracovní pozice v naší organizaci. V případě Vašeho zájmu o nabízená pracovní místa kontaktujte personalistku školy.

 

 

Kontaktní pracovnice:

Bc. Květa Hrabovská

telefon: 417 861 390, linka 31 (v pracovní dny v době od 8,00 do 15,00 hodin).

e-mail: personalni@zspskrupka.cz

 

Pro všechny nabízené pracovní pozice se předpokládá zaslání popřípadě doručení:

  • motivačního dopisu,
  • strukturovaného životopisu.

Aktuální nabídka volných pracovních míst

 

Učitel/učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů základní školy - II. stupeň a střední školy 

Do našeho pedagogického sboru hledáme učitele - učitelku všeobecně vzdělávacích předmětů pro II. stupeň ZŠ a SŠ předmětů:  Český jazyk a literatura, Český jazyk, Literární výchova, Občanská výchova, Psychologie prodeje, Mediální výchova, Chemie, Výchova ke zdraví, Pracovní vyučování, Hudební výchova, Výtvarná výchova. Vysokoškolské vzdělání nutné pro splnění požadavku zákona o pedagogických pracovnících.Bližší informace k profilu hledaného pracovníka vám podá ředitel školy.

Informace předávaná ÚP ČR k nabízenému pracovnímu místu - ZDE
 

Učitel/učitelka střední školy pro obor vzdělávání Praktická škola dvouletá

Do našeho pedagogického sboru hledáme učitele - učitelku střední školy pro obor vzdělávání Praktická škola dvouletá.Vysokoškolské vzdělání nutné pro splnění požadavku zákona o pedagogických pracovnících se zaměřením na speciální pedagogiku (např. 1. stupeň + speciální školy, učitelství pro speciální školy). Bližší informace k profilu hledaného zaměstnance vám podá ředitel školy.
Informace předávaná ÚP ČR k nabízenému pracovnímu místu - ZDE
 
Učitel/učitelka základní školy - II. stupeň - speciální třídy
Do našeho pedagogického sboru hledáme učitele - učitelku základní školy  pro obor vzdělávání Základní škola (třída pro žáky s LMP) - 1 pracovník, a pro obor vzdělává Základní škola speciální - třída pro žáky s kombinovaným postižením - 1 pracovník.Vysokoškolské vzdělání nutné pro splnění požadavku zákona o pedagogických pracovnících se zaměřením na speciální pedagogiku (např. 1. stupeň + speciální školy, učitelství pro speciální školy).Bližší informace k profilu hledaného zaměstnance vám podá ředitel školy.
Informace předávaná ÚP ČR k nabízenému pracovnímu místu - ZDE
 
Asistent pedagoga
Do našeho pedagogického sboru hledáme asistenta - asistentku pedagoga  Vzdělání ve smyslu ustanovení § 20 zákona o pedagogických pracovnících nutné pro splnění požadavku zákona o pedagogických pracovnících. Bližší informace k profilu hledaného pracovníka vám podá ředitel školy.
Informace předávaná ÚP ČR k nabízenému pracovnímu místu - ZDE

 

Fotoshow
Kalendář
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
Add to calendar