Přípravná třída

Vážení rodiče,

ve školním roce 2024/2025 bude v naší škole opět otevřena přípravná třída základní školy.

Od nového školního roku bude přípravná třída opět určena dětem s odkladem povinné školní docházky (dětem narozeným od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2018) a dětem předškolákům (dětem narozeným od 1. 9. 2018 do 31. 8. 2019), které mají doporučení školského poradenského zařízení k zařazení dítěte do přípravné třídy základní školy.

Schůzku si v případě vašeho zájmu můžete sjednat osobně, telefonicky (telefon 417 861 390) nebo e-mailem (kaftan-zavináč-zspskrupka.cz).

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA

V PŘÍPADĚ ODKLADU POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY JE VELMI DOBROU PŘÍPRAVOU

NA VSTUP DO ŠKOLY

A BEZPROBLÉMOVÉ ZVLÁDNUTÍ POŽADAVKŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL!!!

Termíny přijímání žádostí o zařazení dítěte do přípravné třídy pro školní rok 2024/2025:

Žádost o poskytnutí pedagogicko-psychologických služeb v PPP s vámi sepíšeme v úředních hodinách školy.

Po poskytnutí služeb PPP, kdy rodič obdrží doporučení k zařazení dítěte do PPP vyřídíme vaši žádost o zařazení dítěte do přípravné třídy. Využít můžete úředních hodin ředitele školy.

Doklady nutné pro zařazení dítěte do přípravné třídy:

· rodný list dítěte,

· občanský průkaz zákonného zástupce,

· odklad povinné školní docházky (platí pro děti, které musí splnit odklad),

· doporučení školského poradenského zařízení obsahující doporučení k docházce do přípravné třídy.

Další doklady nutné k odkladu povinné školní docházky (v případě, že budete žádat o odklad povinné školní docházky v naší škole):

· doporučení školského poradenského zařízení k odkladu povinné školní docházky,

· doporučení odborného lékaře, nebo klinického psychologa.

Těšíme se na naše budoucí předškoláky!

Fotoshow
  »